5 zestawów LEGO® City, które powinny znaleźć się w kolekcji każdego dziecka

LEGO® City jest najdłużej funkcjonującą na rynku serią duńskiego producenta. Jej początki sięgają 1978 roku, kiedy to zrobiła ona furorę pojawiając się wraz nowymi minifigurkami. Jej tematyka obejmowała rozmaite pojazdy i ogólnie pojęte motywy życia miasta. Nic więc dziwnego, że do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród dzieciaków, a zwłaszcza wśród chłopców. Zobacz najpopularniejsze zestawy LEGO® City, o których marzy każde dziecko!

  1. Monster Truck

Który chłopiec nie marzył kiedyś, żeby wsiąść za kierownicę potężnego monster trucka? Albo chociaż zobaczyć pokaz tych potworów na żywo? Teraz każdy może zbudować swój własny pojazd na ogromnych kołach i bawić się nim do woli! Monster Truck z serii LEGO® City po złożeniu funkcjonuje jako działający pojazd. Może więc jeździć i poskakiwać, imitując zachowanie prawdziwego samochodu tego typu.

  1. Posterunek policji

Cóż to by było za miasto bez posterunku policji? Taki budynek to prawdziwe centrum dowodzenia! W zestawie znalazł się między innymi areszt, samochód policyjny, furgonetka przestępcy, dron obserwacyjny i motocykl. Kilka minifigurek sprawia dodatkowo, że zabawa tymi klockami może trwać w nieskończoność. Posterunek to absolutna podstawa każdej metropolii – także tej z klocków LEGO®.

  1. Samolot pasażerski

Imponująca konstrukcja samolotu zapewnia świetną zabawę podczas jej składania i jeszcze więcej frajdy, gdy jest już gotowa. Dzieci mogą wyprawić postaci LEGO® w podróż służbową lub na wakacje. Samolot jest otwierany, więc akcja może dziać się również na jego pokładzie. W zestawie znalazła się także wieżyczka kontroli lotów oraz pojazdy odpowiedzialne za transport na terenie lotniska.

  1. Zabawa na plaży

Ten zestaw zdobywa serca dzieci przede wszystkim za sprawą minifigurek i towarzyszących im akcesoriów. Budowania jest tutaj niewiele, bo i nie o to chodzi. Największą frajdę sprawia zabawa 15 postaciami oraz opowiadanie własnych fabuł z ich udziałem. Do dyspozycji dzieciaków są również zwierzaki oraz takie rekwizyty jak hamak, deska windsurfingowa czy kajak. To wszystko sprawia, że komplet spodoba się nie tylko chłopcom, ale i dziewczynkom.

  1. Łódź strażacka

Dzielni strażacy zawsze fascynowali dzieci. W tym zestawie mają one do dyspozycji niezawodną łódź, która sprosta każdej misji. Twoja pociecha może więc wczuć się w członka bohaterskiej ekipy ratunkowej i stawić czoła pożarowi, który wybuchł w pobliskiej latarni morskiej!

LEGO® City w sklepie salonklockow.pl

Jeśli szukasz klocków z legendarnej serii LEGO® City, zapoznaj się z ofertą sklepu salonklockow.pl!

Powrót na górę