Garaż – urządzanie

Twój garaż może być przerażającym, wypełnionym śmieciami miejscem, o którym wolałbyś zapomnieć. Ale tracisz w ten sposób przestrzeń z potencjałem. Aby podnieść jej atrakcyjność – i użyteczność – rozważ te pomysły.

1. Pomaluj na wesoły kolor

Projektantka Annie Selke zmieniła swój przyziemny garaż we własne odbicie. „Po co czuć się jak mieszkaniec jaskini” – mówi. – Możesz mieć dziewczęcy garaż. Położyła na ścianach resztki farb z innych pokoi w jej domu.

2. Urządź szatnię 

Jeśli spędzasz więcej czasu w garażu, ustaw miejsce do przechowywania butów i wieszania płaszczy. Do swojego garażu Toni z A Bowl Full of Lemons zbudowała organizer ścienny, dodała koszyki na  buty oraz wyposażyła pomieszczenie w duży zegar ścienny.

3. Nie zapomnij o podłogach

Twoje podłogi nie muszą być matowo-szare. Eksperymentuj ze wzorami lub różnymi odcieniami, tak jak zrobiła to Elsie Larson z A Beautiful Mess. (Uwielbiamy również jej super zorganizowaną, superkolorową ścianę użytkową.)

4. Zamień to w studio rzemieślnicze

To może nie sprawdzić się u większości ludzi, ale blogerka Rachel Mae Smith nie była właścicielką samochodu, więc stworzyła warsztat rzemieślniczy z zaniedbanego garażu, który łączył się z jej mieszkaniem w San Francisco.

5. I pamiętaj, aby spojrzeć w górę

Ponieważ powierzchnia podłogi jest, no cóż, głównie dla samochodów, zainstaluj schowek nad głową. Jen of I Heart Organizing zbudowała niestandardowe szafki górne o głębokości 4 stóp, aby przechowywać duże pojemniki i inne różne przedmioty. Aby nadać styl przestrzeni, dodała panele z belek, pomalowała drzwi na niebiesko i zainstalowała oświetlenie wiszące.

6. Ustaw stację ogrodową

Nie ma szopy ogrodowej? Ashli ​​z Mini Manor zarezerwowała małe miejsce w swoim garażu na mini centrum ogrodnicze.

Powrót na górę