Jak ubierać się modnie?

Wyglądanie bardziej modnie nie zawsze polega na noszeniu najmodniejszych, najdroższych ubrań lub opanowaniu skomplikowanej sztuczki stylizacyjnej. Czasami jest to tak proste, jak po prostu założyć koszulę lub założyć okulary przeciwsłoneczne.

https://hips.hearstapps.com/cos.h-cdn.co/assets/cm/14/25/53a06bb1679b7_-_cos-01-fashionable-lead-xl.jpg?resize=480:*

1. Dodaj kurtkę motocyklową.

Dobra kurtka motocyklowa poprawia każdy strój; nie ma znaczenia, czy to dżinsy i T-shirt, suknia wizytowa, czy strój gimnastyczny. Czarna skóra to klasyczny wybór, ale nie jest to konieczne. Kolory, nadruki, ozdoby, cokolwiek! Wszystko jest dobre.

2. Załóż kurtkę na ramiona.

Nie myśl o swojej kurtce jak o kurtce. Pomyśl o tym jak o pelerynie z rękawami. Rękawy, w które NIGDY nie możesz wkładać rąk.

3. Warstwy, warstwy i więcej warstw.

Im więcej masz warstw, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo, że którykolwiek element naprawdę zepsuje twój strój, więc zaszalej – płaszcz, na kurtkę, na siateczkową koszulę, na krótki top. Z paskiem. I skórzane legginsy. Pod spódnicą. Jesteś cebulą. Modną cebulą.

4. Noś niewłaściwe buty.

Cokolwiek normalnie wybrałabyś w ramach obuwia, wybierz odwrotnie. Zamień swoje buty na obcasie na płaskie botki, buty sportowe na wysokie, a sandały na trampki. Im bardziej tego nie czujesz, tym bardziej to słuszna decyzja.

5. Noś coś naprawdę małego z czymś naprawdę dużym.

Krótki top ze spódnicą w kształcie piłki. Bluzka oversize z przyciętymi spodenkami. Wygląd modny polega na zabawie z proporcjami i kontrastem. Nie tylko duży z małym, ale także twardy z miękkim, ciasny z luźnym i ciężki z lekkim.

6. Dodaj coś Chanel. Byle co.

Każdy może być stylowy, ale jeśli chcesz być „modna”, musisz przynajmniej czasem zagrać w tę grę, a te małe, zazębiające się litery C są za każdym razem modną wygraną. Jasne, możesz nosić inną prestiżową markę, ale to nie to samo. Chanel to po prostu najbardziej kultowa marka modowa, jaka istnieje. Nie da się tego pokonać. Jedna bransoletka lub para okularów przeciwsłonecznych Chanel ma większe uznanie w modzie niż wiele torebek z najwyższej półki i prawdopodobnie pozostaną stylowe jeszcze długo po tym, jak te torebki staną się passé.

7. Wpuść przód w spodnie.

Niezależnie od tego, czy jest to sweter, podkoszulek czy jedwabna koszula z kołnierzykiem, po prostu chwyć przód, wsuń go do spodni i obserwuj, jak twój współczynnik stylu rośnie.

Powrót na górę