Jakie są nowe mieszkania w Krakowie?

Każdy marzy o mieszkanie z rynku pierwotnego. Wybierając lokalizację Krakowa mamy do dyspozycji wiele wspaniałych mieszkań. Kraków nowe mieszkania możemy znaleźć w bardzo różnych lokalizacjach i na pewno każdy potencjalny kupiec znajdzie coś dla siebie.

Jak kupno nowego mieszkania wygląda finansowo?

Przy kupnie mieszkania z rynku pierwotnego musimy pamiętać, że nie będzie to cena niska tak jak z rynku wtórnego. Będziemy pierwszymi właścicielami zaraz po wybudowaniu, więc cena będzie bardzo wysoka. Nowe mieszkania na rynku pierwotnym w Krakowie waha się od 300 tysięcy w górę. Dla porównania można za taką cenę kupić mieszkanie z rynku wtórnego z większym metrażem.

Kraków nowe mieszkania – na co warto zwrócić uwagę?

Deweloperzy w Krakowie oferują mieszkania w prestiżowych dzielnicach. Klienci muszą się jednak liczyć z wyższą ceną takiego lokum. Ludzie zdecydowani na nieruchomości z rynku pierwotnego, największy wybór mają na obrzeżach miast, choć obecnie można kupić nowe mieszkanie od dewelopera w Krakowie w niemal każdej dzielnicy miasta. Przykładowo Bronowice i Zwierzyniec są miejscami, które najbardziej polecają ich mieszkańcy. W tych dwóch dzielnicach powstały nowe osiedla. Wielorodzinne budynki znajdujące się w nowopowstałych osiedlach gwarantują zieloną okolice w połączeniu z wielkomiejskimi możliwościami. Atrakcyjna architektura również na zewnątrz. Nowe mieszkania oferowane przez deweloperów w Krakowie charakteryzują się nie tylko nowoczesnością wewnątrz budynku.

Wszystko po to, aby zamieszkujący je lokatorzy czuli się w nich komfortowo i wygodnie. Infrastruktura znajdująca się dookoła budynków obfituje m. in. w bezpieczne place zabaw, tereny zielone oraz różne obiekty małej architektury. Większe miasto to większe możliwości. Duże aglomeracje, takie jak Kraków, oferują większe możliwości osobom aktywnym zawodowo. Więcej miejsc pracy oraz wyższe zarobki są bezsprzecznymi atutami dla obecnych i nowych mieszkańców miasta. Ludzie przeprowadzający się do mieszkania kupionego od dewelopera w Krakowie mogą wybrać dzielnicę, która pozwoli im w szybki sposób dotrzeć do firmy, a po dniu spędzonym w pracy da możliwość zrelaksowania się w jednym z wielu ośrodków kultury i rozrywki.

Jaka jest najlepsza lokalizacja na kupno mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie?

Krowodrza – blisko do centrum. To północno-zachodnia część miasta, oddalona o zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego, 2,0 km od Głównego Dworca kolejowego i Galerii Krakowskiej. Oprócz licznych linii autobusowych i tramwajowych, w pobliżu kursuje szynobus, którego trasa łączy Krakowskie Centrum Komunikacyjne z Portem Lotniczym w Balicach. Wszystko to sprawia, że w ciągu ostatnich lat Krowodrza stała się jedną z najmodniejszych lokalizacji miasta. Wola Justowska. Specjaliści z branży nieruchomości od lat określają Wolę Justowską, jako najbardziej prestiżową dzielnicę Krakowa. Warto wziąć ją pod uwagę – kiedy chodzi o Kraków nowe mieszkania mają naprawdę wiele do zaoferowania.

Powrót na górę